יום שלישי, 11 בנובמבר 2014

קידום ובניית אתרים

קידום ובניית אתרים

קידום ובניית אתרים מה הקשר?

קידום אורגני ובניית אתרים באמת קשור מאוד! שמתחילים לחפש חברה מתמחה באופטימיזצייה בקידום אורגני בגוגל או למנועי חיפוש ואותה החברה מקצועית תקדם קידום לעסקים באופן תקין כגון:
  • שינוי קוד מקור "PAGE SOURCE" זה בעצם קוד האתר או יותר נכון קוד של אותו העמוד המיועד לקידום אורגני, עמוד זה אם יכיל סקריפטים של Flash, JAVA יהיה קשה יותר לדחוף את העמוד בדירוג לאותה מילת מפתח.
  • ניקח לדוגמא את תקין אבל שקוד המקור שלו רווי: לדוגמא קוד בעל 3500 שורות יטען לאט מאוד בנייד וגם במחשב נייח! דבר אשר לא יקל על הקידום האורגני.


רבים אינם יודעים זאת אך מעבר לעובדה שמדינת ישראל ממוקמת כשנייה בעולם בשעות הגלישה החודשיות שבה (כ-40 שעות גלישה לערך לחודש) דווקא מספר הכניסות לאתרים הרב ביותר נעשה ממילות מפתח בעלות היקף חיפוש נמוך יותר.

מה באמת הקשר בין קידום בגוגל ועיצוב אתרים?

עיצוב אתר על ידי חברות עיצוב אתרים אשר אינן מתחשבות קידום אתרים בגוגל מחוסר ידע כמובן! ואופן קוד האתר אינו מותאם לדרישותיו של מנוע החיפוש גוגל.
קידום אתרים בגוגל כרוך לא רק בבניית קישורים חוזרים בתחילת 2013 גוגל השיקה את האלגוריתם החדש שמו הוא פינגווין אשר שינה את החוקים ולכן אופן עיצוב אתרים או בניית אתרים אשר יעודים לקידום אתרים בגוגל השתנה!

המאמר נכתב באדיבות 


 gwebsite המאמר נכתב באדיבות
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה