יום שישי, 8 בינואר 2016

מהי תבנית עיצוב וורדפרס?


תבנית מעוצבת זוהי התחלה טובה בעיצוב אתר וורדפרס כמעט ולא תמצאו חברה שתעצב לכם אתר מאפס בתשלום מינימלי רוב האתרים מתחילים בתבנית עיצוב, עדיין יש עוד הרבה עבודה במיוחד כשמדובר בתבנית Premium בשפה האנגלית וכאן מתחילה מלאכת הגיור לעברית כלומר- תכנות התבנית לעברית!.
תבנית עיצוב וורדפרס היא רק הבסיס לאתר ועדיין יש צורך בעיצוב אבל באופן כללי לאתר באיכות בינונית זה התחלה טובה.
הבעיה מתחילה שינוי השפה, התבניות האיכותיות Premium מקורן באנגלית ישנן תבניות בחינם אשר נראות די נהדר אבל האיכותיות מבנהן הן תבניות פרימיום לוורדפרס "Themes For WordPress Premium ".
אך התבניות הללו זקוקות לגיור בעצם תרגום! למה?
השפה העברית היא מימין לשמאל להבדיל מאנגלית אז כשתעלו לשרת את התבנית החדשה שקניתם תגלו שהאתר ושאר האלמנטים מבולגנים! אז מה עושים? ניתן למצוא תבניות פרימיום באנגלית ולמצוא חברה שתבצע תכנות מחדש לתבנית זאת אומרת תכנות ה-CSS HTML וגם PHP בערכת עיצוב שרכשתם.
מתכננים לקדם את האתר שבניתם?
אם בעתיד תרצו לקדם את האתר באופן אורגני בגוגל ויתכן שבחרתם תבנית בעלת אופי קוד לא סימפטי למנועי חיפוש אז תגלו שיש לכם קושי רב לקדם את האתר!. ישנם כלים של מפתחי גוגל לבדיקת מהירות האתר וגם את הסקריפטים (קטעי קוד באתר) אשר עלולים לחסום את הסריקה של הרובוט של גוגל.
הימנעו מאפקטים או סליידרים למינהם באתר שלכם, בדרך כלל דפים כאלו באתר שלכם יהיו קשים לקידום רצוי לשמור חזות זאת רק לדף הבית ובשארית האתר להימנע מתוספות עיצוב מיותרות. בחירת תבנית עיצוב טובה לקידום אורגני בגוגל ללא ניסיון בתכנות כמעט בלתי אפשרית לכן בניית אתרים בזול לא תמיד אפשרות טובה לאלה מכם שמעוניינים גם לקדם את האתר.

אופטימיזציה למנוע חיפוש כלומר SEO זה החלק הכי חשוב לקידום אורגני בגוגל, בניית קישורים חשובה גם כן אך החוקים בשנים האחרונות השתנו ושימוש בקוד נכון לאתר הינו חלק בלתי נפרד משילוב של עיצוב אתרים יחד עם קידום אתרים.

עיצוב אתרים Gwebsite עיצוב אתר אינטרנט 

http://gwebsite.co.il/
... מקצועי, איך מעצבים אתרים? Gwebsite חברה לעיצוב אתרים מקצועי, עיצוב UX, עיצוב אתרים100% רספונסיבים. ... מערכת ניהול וורדפרס, המובילה בעולם לניהול אתרי אינטרנט! ✓ ...
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה